میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدل MP-A450L
تماس بگیرید

میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدل MP-A450L

به علت داشتن اشیاء کوچک برای کودکان زیر سه سال توصیه نمی شود.

همچنین در مدل های زیر نیز موجود است (با کلیک روی هرگزینه وارد شوید )

میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدل MP-A300L

میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدلMP-B600

میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدل MPZ-C1200

 

 


برند MEDIC
نوع هد تک چشمی
زاویه چشمی 90 درجه
تنظیم فاصله چشمی ها x
تنظیم فوکوس دستی
محل کنترل فوکوس پیچ کناری
چشمی
تعداد چشمی یک عدد
بالشتک چشمی x
بزرگنمایی عدسی چشمی 10 برابر
کمترین بزرگنمایی استاندارد 450 برابر
تعداد عدسی های شیئی 3 عدد
نوع اپتیک عدسی شیئی آکروماتیک
بزرگنمایی عدسی شیئی 10 برابر ، 20 برابر ، 45 برابر
نوع نور لامپ LED و آینه
منبع تغذیه 2 عدد باتری
اقلام همراه

قطره چکان

جعبه نگهدارنده نمونه

صفحه شیئی

فیلتر رنگی

ورقه پوشش

برچسب نمونه

 
microskop900
میکروسکوپ  دانش آموزی مدل MP-B900در ابعاد 21X6X11CM با 3قدرت بزرگنمایی 100 برابر 400 برابر و 900 برابر می باشد.وسایل و اقلام ارائه شده به همراه این میکروسکوپ میتواند به اجزاء بدن پروانه نمک دریا و6عدد لام و فیلتر رنگی همچنین تعدادی جعبه نگهدارنده به ابعاد 2.5 × 2.5 سانتی‌متر ظرف شیشه ای4تکه به ابعاد 2 × 8 سانتی‌متر  به همراه این مدل ارائه شده است. این میکروسکوپ هدیه جالبی برای کودکان و نوجوانان و حتی مربیان است زیرا توجه آنها را به علوم آزمایشگاهی جلب می کند.
میکروسکوپ دانش آموزی مدیک مدل MP-A450L
به علت داشتن اشیاء کوچک برای کودکان زیر سه سال توصیه نمی شود.

 
میکروسکوپ (از یونانی μικρόσκοπεῖν) یا ریزبین دستگاهی است که برای دیدن اجسامی که با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند بکار می‌رود.
سیر تحولی میکروسکوپ : 
در طول سده هیجدهم میکروسکوپ در گروه ابزارهای سرگرمی به شمار می‌آمد. با پژوهشهای بیشتر پیشرفتهای چشمگیری در شیوه ساختن عدسی شئی بدست آمد. بطوری که عدسی‌های دیگر بصورت ذره بینهای معمولی نبودند بلکه خطاهای موجود در آنها که به کجنمایی معروف هستند، رفع شده‌اند و آنها می‌توانستند جزئیات یک شی را دقیقاً نشان دهند. پس از آن در طی پنجاه سال، پژوهشگران بسیاری کوشیدند تا بر کیفیت و مرغوبیت این ابزار بیفزایند. سرانجام ارنست آبه توانست پایه دانشی میزان بزرگنمایی میکروسکوپ را تعریف کند.
بدین گونه میزان بزرگنمایی سودمند آن بین ۵۰ تا ۲۰۰۰ برابر مشخص شد. البته می‌توان میکروسکوپ‌هایی با بزرگنمایی بیش از ۲۰۰۰ برابر ساخت. مثلاً توان عدسی چشمی را بیشتر کرد. اما توان جداسازی نور ثابت است و درنتیجه حتی بزرگنمایی بیشتر می‌تواند دو نقطه از یک شی را بهتر تفکیک کند. هر چه بزرگنمایی شی افزایش یابد به میزان پیچیدگی آن افزوده می‌شود. بزرگنمایی شی در میکروسکوپهای پژوهشی نوین معمولاً ۳X, 6X، ۱۰X, 12X، ۴۰X و ۱۰۰X است. در نتیجه بزرگنمایی در این میکروسکوپ بین ۱۸ تا ۱۵۰۰ برابر است. چون بزرگنمایی میکروسکوپ نوری به علت وجود محدودیت پراش از بازه معینی فراتر نمی‌رود برای بررسی بسیاری از پدیده‌هایی که نیاز به بزرگنمایی خیلی بیشتر دارند سودمند است. بررسی‌های بسیاری صورت گرفت تا ابزار دقیق تری با بزرگنمایی بیشتر ساخته شود. نتیجه این پژوهشها به ساختن میکروسکوپ الکترونی انجامید.
 
ویژگی های کلیدی : 
میکروسکوپ MP-A450L  بزرگنمایی: 100X , 200X , 450X لنز چشمی: 10 برابر لنز شیئی: 10X 20X 45X منبع نور: باطری رنگبندی: نقره ای
 
 


نظرات کاربران

نظر بدهید