0.0 امتیاز / 0 رأی
ساعت آموزشی پازلی(چوبی)
تماس بگیرید

ساعت آموزشی پازلی(چوبی)

آموزش زمان و ساعت، همواره از اولین آموزش های کودکان است. عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار، اولین نشانه های یادگیری ساعت برای کودکان هستند. “پازل چوبی کروماتیک مدل ساعت EW” این امکان را برای شما فراهم می کند تا علاوه بر آموزش ساعت؛ اشکال هندسی، احجام و رنگها را نیز به کودک آموزش دهید و توانایی ذهنی و خلاقیت کودک نیز به چالش کشیده شود. فرم سه بعدی این پازل چوبی و حس کردن اشکال هندسی در دست کودک، موجب یادگیری درست و راحت او خواهد شد.

بطور خلاصه، “پازل چوبی کروماتیک مدل ساعت EW” به کودک امکان یادگیری ساعت، آموزش اعداد، آموزش اشکال هندسی، آموزش حجم، خلاقیت در قرار دادن احجام در محل خود، سرعت عمل، فکر کردن، لمس سه بعدی احجام هندسی و آموزش رنگها را می‌دهد. این پازل-ساعت براحتی قابل حمل است و شما می‌توانید در هر جایی از آن برای آموزش کودک استفاده کنید.
حس زیبای طبیعت با لمس پازل چوب طبیعی کروماتیک

از جمله مزیتهای این پازل، جنس چوبی آن است که حس زیبای طبیعت را برای کودک تداعی می‌کند. کودک با لمس اشکال هندسی چوبی نظیر مکعب، بیضی، دایره، ستاره و سایر اشکال، حس طبیعت و محیط زیست را ملموس تر، درک می‌کند.

شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه، با تولید اسباب بازی های چوبی با برند “کروماتیک” سعی دارد تا با بکارگیری استانداردهای روز دنیا و نگاه ویژه به سلامت فکری و روانی کودکان و نوجوانان، اسباب بازی هایی خلاقانه و آموزشی تولید و عرضه کند تا موجبات شادی ، نشاط و خلاقیت کودکان را فراهم سازد. استفاده از رنگهای ضدحساسیت، بدون بو و نیز ایمن بودن همه قطعات چوبی، کاملا طبیعی و با دوام از جمله مزایای “پازل چوبی کروماتیک مدل ساعت EW”  است.
Kromatik-اسباب بازی چوبی کروماتیک مدل پازل ساعت-01

اسباب بازی چوبی کروماتیک مدل پازل ساعت
امکان تغییر وضعیت عقربه های پازل-ساعت کروماتیک

عقربه های ساعت شمار و دقیقه شمار این پازل-ساعت براحتی می‌چرخند و شما امکان آموزش ساعت را با تغییر وضعیت عقربه ها برای کودک خواهید داشت. حین آموزش ساعت، شما می‌توانید از عناوین اشکال هندسی نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید هر 12 قطعه هندسی را از سطح دایره ای صفحه ساعت، جدا کنید و سپس از کودک بخواهید که هر یک را در محل خود قرار دهد. یا از او بخواهید که اول رنگهای آبی را در محل خود قرار دهید، سپس قطعات هندسی قرمز رنگ و پس از آن زرد رنگ.

بدین صورت، کودک، همزمان با مفاهیم رنگها و اشکال هندسی نیز آشنا شده است. اشکال هندسی به گونه ای طراحی شده اند که فقط از یک جهت در محل پازل قرار گیرند، صبور باشید و بگذارید تا کودک، با مهارت خود، جای دقیق قرارگیری قطعه چوبی را کشف کند. بر روی 12 قطعه چوبی، اعداد 1 تا 12 انگلیسی نوشته شده است که در یک صفحه دایره ای ساعت به ترتیب چیده شده اند.

یکبار به کودک آموزش دهید و سپس از او بخواهید که حالا خود او محل قرار گیری اعداد یک ساعت عقربه ای را به ترتیب از 1 تا 12 و در محل درست،  قرار دهد. این پازل-ساعت کروماتیک، خاطرات زیبایی را برای شما و کودک شما رقم خواهد زد و لحظات خوشی را با او خواهید داشت.


آموزش ساعت با امکان تغییر وضعیت عقربه ها

آموزش رنگها

آموزش اشکال هندسی بصورت سه بعدی

ساخته شده از چوبنظرات کاربران

نظر بدهید