درباره ما

آژاکس کالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر  با تنوعی بی‌نظیر برندهایی همچون سامسونگ ، ال جی ، هواوی ، اپسون ، سونی ، اچ پی ، کانن و ... در آژاکس کالا عرضه می‏‏‏‌شوند.  کاربران و مشتریان آژاکس کالا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت آژاکس کالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

همه ما هر روز شاهد پیشرفتهای فوق العاده در تمام سطوح و ابعاد زندگی بشری هستیم،به خصوص در دو دهه گذشته این پیشرفت بیشتر از قبل سرعت گرفته و حتی در مواردی باعث حیرت می گردد.

این روزها همگام با این پیشرفتهای تکنولوژیک،مشکلات و مشغله های روزمره همگی ما نیز بیشتر از قبل شده و تلاشی مضاعف را طلب میکند و در نتیجه در این میان کمبود زمان می بایستی در مرتفع نمودن نیازهای روزانه بهره وری بیشتر را مد نظر داشت.

در پیشرفت امروزی میتوان کارهایی همچون خرید را منطبق با تکنولوژی روز با بهره وری و اعتماد کامل و خیالی آسوده انجام داد،مانند خرید اینترنتی به جای خرید پستی.

در خرید اینترنتی مشتری حق انتخاب بیشتری داشته و اطلاعات بیشتری در جهت انتخاب درست به دست آورده و با دقت و سرعت عمل بالا و قاطعیت عمل نموده و در کنار تمامی این موارد مهم لذت خرید منطبق روز و بهره وری بالا در استفاده زمان را نیز تجربه می کند.

در این راستا گروه تجارت الکترونیک آژاکس کالا با بهره گیری از تخصص بالای پرسنل خود و تایید مراجع ذیربط و رسمی و قانونی سعی در یاری رساندن هر چه بیشتر به شما هموطنان عزیز جهت خرید اینترنتی مطابق با استانداردهای رسمی و ملی دارد.

گروه تجارت الکترونیک آژاکس کالا با به دست آوردن کلیه مجوز های قانونی و رسمی کشور در حوضه تجارت الکترونیک و مراجع ذیربط فعالیت رسمی خود را (در سایت فروشگاه اینترنتی) در سال1394 شروع نموده و با بهره گیری از تجربه و تخصص و دانش روز در حوزه تجارت الکترونیک و با ارائه طیف گسترده از برندهای معتبر در گروههای مختلف و با کمک و همکاری نزدیک بسیاری از فعالان رسمی وارد کننده و توزیع کننده این کالاها بیش از پیش میکوشد تا نیازهای مشتریان خود را برطرف نموده و با ارائه قیمتهای رقابتی و واقعا مناسب به همراه خدمات پس از فروش مطلوب و واقعی رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را در اولویت قرار داده است.

گروه آژاکس کالا با ارائه بستری کامل ایمن مبتنی بر وب تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا مشتری با اعتماد کامل قبل از خرید کلیه امکانات مهم و حیاتی در جهت انتخاب دقیق کالای مورد نیاز خود را انجام داده و با خیالی آسوده از خدمات پس از فروش ،امکان ارجاع در مهلت مقرر قانونی و امکان استفاده از طرحهای مشوق خرید در آینده با تخفیف ویژه مشتریان دائم استفاده نماید.

لازم به ذکر است گروه تجارت آژاکس کالا فاقد هر گونه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش بوده و ارائه هر گونه خدمات از طرف این گروه صرفا از طریق دفتر مرکزی مستقر در استان اصفهان و با ارتباط از طریق شماره تلفنهای 09139085870 و 09357341311 و سامانه پیام کوتاه500020401577 و 50002040108266 ,10009139085870 و ایمیل info@ajaxkala.com و آی دی تلگرام Bahreiniyan@ و Masoud1368B@ میسر میباشد.

آدرس سایت گروه آزاکس کالا صرفا www.ajaxkala.com و www.ajaxkala.ir بوده و فاقد هر گونه پیشوند و پسوند در ابتدا و انتهای آدرس میباشد.

اولین نیستیم اما تلاش میکنیم بهترین باشیم

7 روز هفته،24 ساعته در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم%

صاحب امتیاز:مسعود بحرینیان

شماره حساب وشماره کارت بانکی جهت واریزوجه:

بانک ملی ایران به نام مسعودبحرینیان

شماره کارت:6037997509889011

شماره حساب:0108064795001