جالوله پلاستیکی سایز بزرگ 8خانه
تماس بگیرید

جالوله پلاستیکی سایز بزرگ 8خانه

جای لوله آزمایش وسیله ای است که در آزمایشگاه برای نگه داشتن و جابجایی انواع لوله های آزمایش در طول آزمایش ها یا در حین بررسی محیط های کشت استفاده می شود. از رک آزمایشگاهی برای کاربردهای مختلفی مانند قرار گرفتن پیپت ها و میله های همزن و پایه های لوله های آزمایش نیز استفاده می شود.

این رک های حمل نمونه از مواد مختلف با ابعاد متفاوت تهیه می شود. این رک ها می توانند از جنس فلز، پلاستیک و پلی پروپیلن باشند که هر کدام با توجه به شرایط خاص دمایی و نمونه ی مورد نظر به کار گرفته می شوند. این رک ها دارا ابعاد متفاوت با قطرهای متعدد و تعداد حفرات متغیر برای قرارگیری لوله ها با سایزهای مختلفی هستند.

در حال حاضر از جای لوله آزمایش پلاستیکی به جهت دوام، قابلیت شستشوی آسان و راحت، در آزمایشگاهها استفاده می گردد. جنس آنها عموما از پلی پروپیلن بوده و گذشته از مقاوم بودن در برابر اکثر اسیدها و مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاهها، قابل اتوکلاو فریز کردن نیز می باشد.

این جا لوله آزمایشگاهی برای انواع لوله ها از جمله اپندروف، لوله های ساده، میکرو تیوبها، فالکون و به عنوان استند برای پیپت و ترمومتر به کار می روند


در حال حاضر جا لوله ای های پلاستیکی تمام آزمایشگاهها را تحت پوشش قرار داده چراکه اکثر آزمایشگاه ها تخصصی شده اند و آزمایش ها را با دستگاهها اتوماتیک و فول اتوماتیک انجام می دهند.یکی دیگر از دلایل مفید بودن این جا لوله ای ها شستشو و ضد عفونی کردن آنها است.

در ضمن دیگر از لوله های بزرگ و شیشه ای قدیمی خبری نیست تا مجبور شویم به فکر تعادل و احیانا افتادن و شکستن لوله ها باشیم.

در سالها اخیر شاهد جا لوله ای های زیبا و با رنگهای متنوع هستیم .

طرح های فانتزی و کاربردهای تخصصی نیز چاشنی کار تولید کننده گان قرار گرفته و در کاتالوگهای خود برای فروش به نمایش می گذارند.نظرات کاربران

نظر بدهید