کیف الکترونیک آریا سوم دبستان
تماس بگیرید

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان چه کمکی به تدریس هوشمند شما می کند ؟

بنابر تجربه چه معلم باشید چه دانش آموز استفاده از یک نرم افزار یا محتوای کمک آموزشی در طول فرایند یاددهی و یادگیری به شما کمک زیادی خواهد کرد !

اگر معلم تازه کار یا حتی حرفه ای و با تجربه ای هستید میتوانید با صرف کمترین انرژی بیشترین اثرگذاری را در فرایند تدریس الکترونیکی در ذهن دانش آموزان داشته باشید. برای این منظور کافی است یک نسخه از نرم افزار کیف الکترونیکی آریا ( کیف برهان ) را در کامپیوتر منزل یا لپ تاپتان نصب کنید و محتوای آن را قبل از روز تدریس با دقت ملاحظه کنید و رسانه ها و بازی ها و فعالیت های مورد تاییدتان را در طرح درس الکترونیک خود هوشمندانه بگنجانید.

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

 

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

این مجموعه نرم افزاری کمک درسی با بهره گیری از تجارب برترین اساتید دانشگاهی ، معلمین و مدرسین آموزش و پرورش و متخصصین مجرب توسط شرکت دانش بنیان داده پردازی شعله آریا واقع در پارک علم و فناوری شیخ بهایی در مدت ۱۰ سال طراحی و تولید شده است.

 

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

{ کیف آریا نصب شده روی کامپیوتر ویندوزی معلم و تبلت اندرویدی دانش آموز }

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان شامل کلیه کتاب های درسی به همراه صدها فیلم آموزشی ، تورهای مجازی ، صدا ، عکس ، تدریس خصوصی ، کلیپ های تعاملی ، انواع مختلف آزمون نظیر چند گزینه ای ، وصل کردنی ، مرتب سازی ، جاخالی ، تشریحی و ترکیبی می باشد.

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

 

{ استفاده تعاملی یک معلم از نرم افزار بر روی نمایشگر لمسی در کلاس درس هوشمند }
 

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

 

برخی از ویژگی های کلیدی کیف برهان سوم دبستان :

 

ابزارهای محتواساز

یکی از امکانات و توانمندی های بی نظیر کیف الکترونیک آریا سوم دبستان، امکان غنی سازی و بالا بردن سطح کیفی و کمی مطالب آموزشی توسط معلمین با توجه به طرح درس مورد نظر آنها می باشد. معلمین قادرند براحتی هر نوع جزء آموزشی مورد نظر خود را به هر بخش و یا هر کجای صفحه کتاب بیفزایند. پس از افزودن جزء آموزشی ، معلم قادر است این جزء را از طریق شبکه آموزش در گروههای خود به اشتراک بگزارد.

 

ابزارهای برد هوشمند

جهت استفاده موثرتر از کتاب در کلاس درس ، بر روی هر صفحه از کتاب آیکنی تحت عنوان برد هوشمند گنجانده شده است. این ابزار معلم را قادر می سازد تا بتواند همانند یک نرم افزار برد هوشمند ، کلیه مطالب تدریس شده را بر روی هر صفحه از کتاب تدریس نمایند. همچنین معلم در این بخش به کلیه اجزاء آموزشی موجود در کتاب درس دسترسی داشته و می تواند از آنها بصورت جدا گانه در تدریس خود بهره بگیرد. در این بخش ابزارهای مختلفی نظیر اشکال مختلف ، دستگاه های مختصات ، تغییر رنگ برد ، مجموعه عکس های آماده و …. قرار داده شده است.

 

شبکه آموزش

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان به یک شبکه آموزش مجهز می باشد. معلمین می توانند با ایجاد گروههای مختلف از کلاس های مختلف نظیر شبکه های اجتماعی دیگر با دانش آموزان خود در گروه به تبادل نظر پیرامون یک موضوع بپردازند.

کتاب گویا

در هر کتاب درسی علاوه بر متن کتاب ، صدای متن نیز بر روی هر صفحه گنجانده شده است. دانش آموزان می توانند با کلیک بر روی هر صفحه ، صدای صفحه را بطور صحیح گوش نمایند. در کتابهای دبستان ، اشعار علاوه بر قرائت صحیح بصورت موزیکال و دسته جمعی خوانده شده است.

اجزاء آموزشی

متناسب با هر بخش و موضوع جهت درک بهتر مفاهیم و موضوعات مطالب بسیار متنوع و مفیدی اعم از توضیحات بیشتر ، فیلم های آموزشی ، کلیپ های تعاملی ، آزمایشگاه های مجازی ، تمرین های بیشتر و صد ها جزء آموزشی گنجانده شده است. این اجزاء اکثرا توسط معلمین و مدرسین زبده مورد استفاده و بازبینی و یا تولید قرار گرفته است .

آزمون الکترونیکی

در هر کتاب درسی ، تعداد بسیار زیادی آزمون های مختلف نظیر چند جوابی ، صحیح و غلط ، وصل کردنی ، جا خالی ، مرتب سازی و … به تفکیک فصول و موضوعات قرار داده شده است که معلمین و دانش آموزان قادرند به هر تعداد که مایلند برگه امتحانی تولید نمایند. همچنین کیف برهان سوم دبستان قادر به تصحیح برگه امتحانی تولید شده و ارائه جوابهای صحیح به همراه توضیح تشریحی جواب ها در پایان هرامتحان می باشد.

این محتوا مفاهیم درسی را در محیطی شاداب تر و با عمیق یادگیری بیشتر فرا بگیرد و همچنین معلمین می توانند در کلاس های هوشمند با بهره گیری از کیف برهان سوم دبستان شادابی و نشاط را در کنار یادگیری سریع تر و عمیق تر برای کلاس درس خود به ارمغان بیاورند.

کیف الکترونیک آریا سوم دبستان

 

فقط کد فعال سازی کیف الکترونیک آریا سوم دبستان بخرید !

 

کد فعال سازی کیف آریا یک محصول دیگر است و در واقع همان کد چاپ شده است که شما پس از خرید دیسک کیف الکترونیک آریا بر روی دیسک مشاهده می کنید.
نظرات کاربران

نظر بدهید