0.0 امتیاز / 0 رأی
رساسازهمراه
تماس بگیرید

رساسازهمراه

رسا ساز همراه :
یکی از پارمترهای مهم و اساسی در هر سازمانی نیروی انسانی سالم،توانمند و کارآمد آن می باشد.

این مقوله در آموزش خیلی اساسی تر و حساس تر می باشد.
از ابزار بسیار حساس و موثر در امر آموزش صدای استاد و معلم می باشد که در روند آموزش و ارتباط با شاگردان فوق العاده مهم می باشد.
مسئولین و مدیران این سازمان ها بخصوص شخص اساتید و معلمان برای جلوگیری از اختلالات گفتاری خود چه تدابیری اندیشیده اند و آیا از لطمات آن آگاهی لازم را دارند.
بسیاری از محققان عنوان می کنند که معلمان بیشتر از هر جمعیت دیگری از مشکلات صوتی رنج می برند. که چهار مطالعه نشان می دهند که حداقل 50% از معلمان، مشکلات صوتی را تجربه می¬کنند و از این معضل رنج می برند و در بسیار از مواقع از شغل خود با همه توانایی هایی که در امر آموزش دارند علی رقم میل باطنی استعفا می دهند .
پزشکان برای سلامتی تارهای صوتی اساتید و معلمان و پیشگیریهای اولیه به مواردی زیادی توصیه می کنند از جمله گرم کردن تارهای صوتی قبل از کلاس ، نوشیدن آب زیاد ، آرام صحبت کردن وهمچنین توصیه فراوان میکنند اساتید و معلمان در کلاس هایی که جمعیت زیادی دارد و یا دارای الودگی صوتی بالایی هستند حتی الامکان از وسایل صوتی مثل آمپلی فایر استفاده نمایند که در خیلی از موارد به علت هزینه بالا و سختی نگه داری این تجهیزات در کلاس امکان پذیر نمی باشد .
ما با تحقیق وسیعی که در این حوزه داشتیم به این نتیجه رسیدم وسیله ای به نام رسا ساز همراه تا حد بسیار زیادی می تواند در این مشکل چاره ساز باشد .
رسا ساز همراه وسیله ای فوق العاده ارزشمند جهت پیشگیری وجلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر در تارهای صوتی اساتید و معلمان می باشد.
این دستگاه باحجم و وزن کم ، قیمت پایین و کیفیت بالای صدا کمک می کند صدای گویند تا حدود 3 الی 4 برابر شود همچنین با یک بار شارژ کردن شما قادر خواهید بود در طول روز بصورت مداوم از آن استفاده نمایید.
از محاسن دیگر این دستگاه ، استفاده آن در کلاس های هوشمند به عنوان اسپیکر لپ تاپ ، کامپیوتر،تبلت و گوشی همراه می باشد .
فلش خور بودن از مزایای دیگر این دستگاه می باشد که شما قادر خواهید بود به راحتی از فایل های صوتی موجود در فلش در زمان های مورد نیاز استفاده نمایید به عنوان مثال پخش موزیک ملایم در مواقعی که دانشجویان و دانش آموزان مشغول کارهای طراحی و نقاشی هستند.
از موارد استفاده دیگر این دستگاه در حوزه انتظامات مدارس مخصوص زمانی است که معاونین آموزشی در حیاط مدرسه در زنگ های تفریح مشغول کنترل دانش آموزان می باشند هست که از آلودگی صوتی جلوگیری می کند که در خیلی از موارد باعث آزار و اذیت همسایه هایی که در جوار مدرسه هستند می شود. فریاد های مکرر معاونین از جمله مواردی است که به شدت به تارهای صوتی آنها آسیب می رساند این دستگاه کمک می کند بدون اینکه معاونین فریاد بزنند تا حد زیادی صدای خود را به مخاطبین برسانند.
استفاده از رسا ساز همراه در حوزه پرورشی خیلی پررنگ تر و موثر تر می باشد استفاده از این دستگاه در اردوهای دست جمعی کارایی آن را آشکار می سازد. خیلی اوقات مربیان و معاونین پرورشی از پخش آهنگ هایی که مناسب محیط های آموزشی نیست توسط بعضی از راننده ها گله دارند که به راحتی با همراه داشتن رسا ساز می تواند از فایلهای صوتی هدفمند در هنگام مراجعت پخش نمایند و همچنین در صورت حضور مداح و خواننده ی خوش صدا از اکوی آن برای پخش صدا استفاده نمایند .
و از همه مهمتر در هنگام بازید مربی یا متصدی می توانند برای رساند صدای خود به دانش آموزان از این وسیله استفاده نمایند.
نظرات کاربران

نظر بدهید