0.0 امتیاز / 0 رأی
بازی فکری دومینو رابطه
قیمت: 83000 تومان

بازی فکری دومینو رابطه

دومینوهاازجمله سرگرمی های جذاب ومحبوب دربین کودکان وحتی بزرگسالان می باشندکه درافزایش خلاقیت،پرورش تفکرمنطقی،دقت دیدوسرعت عمل تاثیربسزایی دارند. این مجموعه از ۲۸ قطعه پلاستیکی با تصاویر مختلف در ابعاد ۴*۸ سانتیمتر تشکیل شده است که باچیدن تصاویری که بهم مرتبط هستنددومینوساخته میشودوکودکان ۳تا۶ساله باکمک این دومینوبااشیاوموجودات محیط اطراف ودرک ارتباط آنها آشنامی شوند.

ذهن مهندسی کودک را فعال و به هماهنگی چشم و دست بی نهایت کمک می کند. دو مینو  فرصت تقویت محرکات ماهیچه های ظریف دست و هماهنگی میان چشم و دست که از مهارت های اساسی برای نوشتن است را برای کودک ایجاد می کند. همچنین همراهی والدین در ساخت اشکال و سازه های خلاقانه می تواند بازی دومینو را برای فرزندان لذت بخش تر کند.

اهداف آموزشی:
- شناخت اشیا و موجودات محیط اطراف و درک ارتباط بین آنها
- پرورش تفکر منطقی
- پرورش دقت دید و سرعت عمل

این مجموعه ساخته شده از مواد بهداشتی، غیرسمی،غیرآسیب رسان و غیرآتش زاست و با طراحی منحصر به فرد خود کلیه اهداف آموزشی مربوطه را به خوبی تامین می نماید.

مناسب برای گروه سنی 3 تا 6 سال


گروه سنی  
دوره تحصیلی  
اهداف آموزشی - شناخت اشیا و موجودات محیط اطراف و درک ارتباط بین آنها - پرورش تفکر منطقی - پرورش دقت دید و سرعت عمل
جنس پلاستیک
نوع استفاده آموزشی
شرایط نگهداری  
موارد کاربرد دومینوهاازجمله سرگرمی های جذاب ومحبوب دربین کودکان وحتی بزرگسالان می باشندکه درافزایش خلاقیت،پرورش تفکرمنطقی،دقت دیدوسرعت عمل تاثیربسزایی دارند. این مجموعه از ۲۸ قطعه پلاستیکی با تصاویر مختلف در ابعاد ۴*۸ سانتیمتر تشکیل شده است که باچیدن تصاویری که بهم مرتبط هستنددومینوساخته میشودوکودکان ۳تا۶ساله باکمک این دومینوبااشیاوموجودات محیط اطراف ودرک ارتباط آنها آشنامیشوند.
وزن  
دقت  
طول ۸سانتیمتر
عرض ۴سانتیمتر
ارتفاع  
تعداد قطعات ۲۸
اقلام همراه  


نظرات کاربران

نظر بدهید