بازی فکری جورچین مکعبی حشرات
قیمت: 39000 تومان

بازی فکری جورچین مکعبی حشرات

پازل ها تاثیرات مفیدی بر رشد ذهنی و مهارت های آموزشی مثبتی بر کودکانمان دارند.این پازل از 4 مکعب تشکیل شده که 6  حشره مختلف بصورت پازل کنار هم قرار میگیرند.خرید اسباب بازی یکی از مهم ترین و دوست داشتنی ترین بخش های زندگی والدینی است که منتظر تولد فرزند خود هستند.

خرید اسباب بازی از قبل از تولد کودک شروع می شود و تا بزرگسالی او ادامه می یابد. بسیاری از مغازه های اسباب بازی فروشی برای ما بزرگ تر ها هم جذاب و جالب هستند چه برسد به کودکان. اما واقعا کدام یک از ما متناسب با سن و روحیات کودک و با معلومات و آگاهی اقدام به خرید اسباب بازی می کنیم؟ چقدر نظر کودک را می پرسیم و چقدر برای دل خودمان اسباب بازی می خریم؟بسیاری از والدین، هنگام خرید اسباب بازی فقط از دید خود به آن نگاه می کنند و چون از نظر خودشان اسباب بازی قشنگ و زیباست، آن را برای کودک تهیه می کنند، بدون توجه به اینکه این اسباب بازی متناسب با سن کودک است یا نه یا اصلا ارزش آموزشی و رشدی برای کودک دارد؟گاهی کودکان از یک اسباب بازی پلاستیکی و ارزان خیلی بیشتر از یک اسباب بازی گران و پیچیده لذت می برند. بهتر است والدین بدانند هر قدر اسباب بازی شکل غیراختصاصی تر و بنیادی تری داشته باشد، قوه تخیل کودک را بیشتر تحریک می کند.

این مجموعه مناسب کسانی است که با بودجه ای اندک، بدنبال خرید اسباب بازی های جالب و مهیجی برای کودکانشان هستند و سعی در شادی آنها دارندو برای کودکان بالای سه سال مناسب است.

اهداف:

 

    • یادگیری کل و نسبت

 

    • افزایش هوش تجسمی

 

    • یادگیری مهارت حل مسئله

 

    • افزایش هماهنگی چشم و دست

 

  • آشنایی با حشرات

گروه سنی بالای ۳ سال
دوره تحصیلی  
اهداف آموزشی یادگیری کل و نسبت - افزایش هوش تجسمی - یادگیری مهارت حل مسئله - افزایش هماهنگی چشم و دست
جنس پلاستیک
نوع استفاده آموزشی- سرگرمی
شرایط نگهداری  
موارد کاربرد پازل ها تاثیرات مفیدی بر رشد ذهنی و مهارت های آموزشی مثبتی بر کودکانمان دارند.این پازل از ۴ مکعب تشکیل شده که ۶ حشره مختلف بصورت پازل کنار هم قرار میگیرند. بازی کردن با پازل ها باعث بالا رفتن دقت و تمرکز کودک می شود و با کنار هم قرار دادن صحیح قطعات پازل ،تصویری که از آن بدست می آید در حافظه بلند مدت کودک حک می شود ، از این رو می توان از پازل ها به عنوان وسیله کمک آموزشی نیز نام برد که هم وسیله سرگرم کننده ای هست و هم جنبه آموزشی دارد .
وزن ۵۰ گرم
دقت  
طول ۲۱ سانتی‌متر
عرض ۱۵سانتی‌متر
ارتفاع ۴ سانتی‌متر
تعداد قطعات ۴ قطعه
اقلام همراه  

 نظرات کاربران

نظر بدهید